Przeskocz do treści

Z jakich materiałów najlepsze balustrady Gdańsk?

Wybór materiałów, które zostaną użyte na balustradę w Gdańsku, może być trudną decyzją, ponieważ każdy materiał może nadać Twojemu domowi inny styl. Ten przewodnik pomoże Ci wybrać materiały, które mają być użyte do balustrady, w tym zalety i cechy każdego z nich.

Z jakich materiałów na balustrady Gdańsk możesz wybrać?

Drewno:
Drewniane balustrady Gdańsk są często nazywane tradycyjnymi balustradami, zapewniając domowi klasyczny charakter. Do wyboru jest wiele różnych gatunków drewna, w tym: drewno liściaste, biały dąb, orzech.

Szkło: Balustrady szklane z Gdańska o nowoczesnym i eleganckim wyglądzie wyposażone są w hartowane panele szklane, które zwykle mają grubość od 8 mm do 10 mm. Proces hartowania szkła polega na poddaniu go działaniu wysokiej temperatury, około 700 stopni Celsjusza. Jest to znane jako hartowanie. Hartowanie tworzy mocną warstwę po obu stronach szkła, blokując napięcia w rdzeniu szkła. Szkło staje się czterokrotnie mocniejsze.

Metal: Metalowe schody zapewniają unikalny design, który stanowi idealną linię między tradycyjnym a nowoczesnym. Oferujemy części schodowe z następujących rodzajów metali:

Chrom: Chrom jest platerowanym metalem, w którym na powierzchnię metalu nakładana jest cienka warstwa chromu. Ten dodatek pomaga zapobiegać korozji i zapewnia wysoce odblaskową powierzchnię.

Szczotkowany nikiel: Nikiel szczotkowany jest idealny do prostej, ale nowoczesnej stylizacji schodów. Szczotkowany nikiel nadaje się do wielu różnych smaków i jest stosowany w wielu naszych asortymentach części schodów.

Czarny metal: Wszystkie nasze czarne metalowe części są wykonane ze stali miękkiej, która została pomalowana proszkowo na matowe czarne wykończenie. Oferujemy czarne metalowe elementy schodów zarówno w stylowych, współczesnych stylach, jak i tradycyjnych.

Mosiądz: Mosiądz jest zwykle łączony z drewnem, takim jak jesion, sosna i dąb. Dodanie mosiężnych elementów jakimi są balustrady Gdańsk do schodów do twoich schodów, tworzą elegancki, wysokiej klasy wygląd.