Przeskocz do treści

Wyjazdy dla kobiet jako najlepsza forma spędzania czasu!

Wszyscy jesteśmy dla grup turystycznych i wycieczek tylko dla kobiet. Mamy nie tylko społeczność podróżujących samotnie kobiet na Facebooku, która liczy ponad 65 000 członków, ale także organizujemy wyjazdy dla kobiet do trudnych, drogich lub fascynujących miejsc. I nie jesteśmy jedynymi!

Podróże i wyjazdy dla kobiet to rosnący trend na całym świecie. Google pokazuje, że w ciągu ostatnich czterech lat nastąpił wzrost wyszukiwań tego terminu o 400% i widzimy, że zainteresowanie to znajduje odzwierciedlenie w rozwoju naszej społeczności Podróżujących samotnie.

Kobiety podróżują samotnie, aby nawiązać kontakt z miejscowymi i poznać innych podróżników, więc dlaczego nie zacząć od grupy, z którą podróżujesz i która organizuje wyjazdy dla kobiet? W tym artykule znajdziesz obszerną listę kobiecych grup turystycznych i firm oferujących wycieczki tylko dla kobiet lub konkretne wyjazdy dla kobiet podróżujących razem. Wyjazdy tylko dla kobiet i wycieczki dla kobiet podróżujących razem Poniżej znajdziesz listę wszystkich dostępnych wycieczek tylko dla kobiet. Dla każdego dodaliśmy opis, przykłady wycieczek, typ podróżnika, do którego są skierowani, oraz przedział cenowy. Pamiętaj, że niektóre miejsca docelowe mogą ulec zmianie lub mogą zostać dodane nowe.