Przeskocz do treści

Wybierz bramy od Beditom

Niezależnie od tego, czy budujesz nową konstrukcję, czy odnawiasz już istniejącą, niezwykle ważne jest, aby każde wejście do budynku było wypełnione zamknięciem, które spełnia potrzeby tej konkretnej aplikacji. Gdy potrzebna jest komercyjna brama górna, istnieją dwa główne typy do wyboru - bramy zwijane lub segmentowe. Jedna nie jest lepsza od drugiej, każda z nich ma swoje zalety, dzięki czemu każda z nich może się wyróżniać po zainstalowaniu we właściwej aplikacji. Występ cel bramy garażowej Jedną rzeczą, którą zawsze powinieneś zadać przy podejmowaniu decyzji o zamknięciu, jest natężenie ruchu.

Nie wszystkie bramy zwijane segmentowo są przeznaczone do dużego ruchu, jednak istnieją bramy rolowane o wysokiej wydajności, które są przeznaczone do stosowania w zastosowaniach o dużym cyklu. Niektóre drzwi komercyjne oferują nawet do 1 miliona cykli. Chociaż nie ma żadnych bram segmentowych, które byłyby wyposażone w tę opcję o wysokim cyklu, wielu producentów oferuje opcję specjalnie zaprojektowanych sprężyn, które umożliwiają cykliczne bramy do 100k razy. Wybierając aplikację, pamiętaj, że jeśli dodatkowe cykle nie są konieczne, więcej nie zawsze jest lepsze.

Montowanie boisko sportowe do bram garażowych Bramy komercyjne zwijane i segmentowe nie są instalowane w ten sam sposób. Lokalizacja przestrzeni będzie się różnić między nimi. Zwijane drzwi bramy można zamontować przednią ścianą lub między ościeżnicami - wymaga to miejsca nad głową tuż nad drzwiami, ponieważ zwinięte są na wale.

Pamiętaj, że istnieje wiele sposobów montażu bram segmentowych: winda standardowa, winda wysoka, pełna winda pionowa lub niski prześwit. Przestrzeń i lokalizacja przestrzeni będą się różnić w zależności od wybranego stylu. Na przykład brama segmentowa, która jest zamontowana podnośnikiem pionowym, będzie wymagała największej przestrzeni nad głową, a brama segmentowa, która jest zamontowana z niskim nadprożem, będzie wymagała największego zaplecza. Różne style montażu pozwalają na elastyczność przy montażu bramy segmentowej.