Przeskocz do treści

Skup aut Koszalin – finansowanie samochodów

Dealerzy prowadzący skup aut Koszalin zarabiają większość swoich pieniędzy na finansach i ubezpieczeniach - więc chodź z liczbą. Po zabezpieczeniu umowy w samochodzie najprawdopodobniej usiądziesz z kimś z działu finansów i ubezpieczeń, który przejrzy oferty finansowania, pokaże oferty pakietów ochronnych, a nawet czasami przejrzy ubezpieczenie samochodu w skupie aut w Koszalinie.

Według danych 89,6% sprzedaży nowych samochodów i 73,2% samochodów używanych sprzedawanych na skup aut Koszalin zawierało umowę o finansach, ubezpieczeniu lub ochronie w 2018 r.

W tym samym roku działy finansów i ubezpieczeń stanowiły około 25% brutto dealerów zyski. Najlepszym sposobem na pominięcie jakichkolwiek narzutów w tej części przedstawicielstwa jest zabezpieczenie własnego finansowania. Uzyskanie wstępnej zgody na pożyczkę na samochód to skuteczny sposób na uzyskanie najlepszej oferty finansowania. Kiedy dealerzy prowadzący skup aut Koszalin organizują finansowanie, sprzedają pożyczkę bankowi, unii kredytowej lub innej instytucji finansowej, często włączając marżę na stopę procentową, która jest dla nich zyskiem. Uzyskanie wstępnej zgody eliminuje wszelkie szanse na znaczniki i umożliwia kupowanie i porównywanie stawek od kilku pożyczkodawców. Masz dwa tygodnie od daty pierwszego zgłoszenia, aby zebrać tyle wstępnych zatwierdzeń i potencjalnych stawek, ile chcesz.