Przeskocz do treści

Sala weselna Wejherowo, czyli Zajazd na Wzgórzu zaprasza!

Bez względu na to, gdzie odbywa się przyjęcie weselne, czy to w galerii sztuki, w klubie wiejskim, czy w namiocie na trawniku rodziców, musisz ustalić plan piętra dla ustawienia wesela. Ponieważ, gdy odkryjesz, kto nadchodzi (i odetchniesz z ulgą), szybko zdasz sobie sprawę, że musisz również ustalić, gdzie wszyscy usiądą (teraz głębokie oddechy).

Decydowanie o tym, jak ustawić parkiet, stoły, scenę i bar będzie miało duży wpływ na przebieg wieczoru i ważne jest, aby zorganizować przestrzeń w sposób, który odpowiednio wykorzysta i zaprezentuje miejsce. W porządku, wiemy, jak zniechęcające może się to wydawać, ale jak zwykle mamy dla Ciebie idealną salę weselną w mieście Wejherowo.

Zagłębiliśmy się w sytuację i odkryliśmy kilka wskazówek, od czego zacząć kiedy szukasz miejsca jakim jest sala weselna Wejherowo o nazwie Zajazd na Wzgórzu. Najpierw ustaw parkiet taneczny i scenę Mając wymiary pomieszczenia pod ręką, zdecyduj, gdzie ustawisz parkiet. Ustalone miejsce (pomyśl, hotelowa sala balowa) często ma dobre sugestie, ale jeśli pracujesz z miejscem, w którym nie ma wielu ślubów, być może będziesz musiał wymyślić własne pomysły. Dwie najbardziej popularne opcje prostokątnego pokoju to albo wyśrodkowanie parkietu wzdłuż, z parkietem i sceną dla zespołu lub DJ-a przy jednej z długich ścian pokoju (zwykle jest to naprzeciwko wejścia), lub umieszczenie parkiet na jednym końcu pokoju, wyśrodkowany i oparty o jedną z krótkich ścian pokoju.

Zanim wypełnisz plan jaką ma sala weselna Wejherowo, zdecyduj, jaki kształt i rozmiar chcesz dla swoich stołów. Czy ty i twój partner będziecie przy stoliku ukochanej, czy dołączycie do przyjęcia weselnego przy długim stole króla? Tak czy inaczej, upewnijcie się, że oboje jesteście w centralnej lokalizacji sali weselnej Wejherowo, którą widzi większość gości - i ze wspaniałym widokiem na zespół (jeśli zdecydujecie się go mieć). Następnie zdecyduj, czy goście będą przy okrągłych, kwadratowych lub prostokątnych stołach, i określ, ilu gości może zmieścić się przy każdym stole (co pomoże ci obliczyć całkowitą liczbę stolików). Sala weselna Wejherowo z pewnością pomoże Ci dobrać idealne stoliki i krzesła do ilości Waszych gości.