Przeskocz do treści

Przewóz osób do Niemiec z firmą Sandrex

Firma Sandrex, oferująca przewóz osób do Niemiec, to najlepsza opcja dla usług transportu samochodowego. Firma ma konkurencyjne stawki, ale oferuje również szereg zniżek, które pomogą seniorom, studentom lub członkom wojska przenieść samochody za mniej. Pod względem cen przykładowe stawki za transport z Nowego Jorku do Kalifornii wynoszą około 10000 złotych za sedana i około 21000 złotych za ciężarówkę z załogą. Jeśli wybierasz się na krótszą wycieczkę, możesz wysłać sedana za około 1550 złotych lub ciężarówkę za około 1700 złotych. Dotyczy to usług transportu z otwartą przyczepą, które zapewniają mniejszą ochronę, ale jest najbardziej opłacalnym sposobem wysyłki pojazdu.

Jeśli martwisz się o szkody, firma Sandrex, oferująca przewóz osób do Niemiec, oferuje także dodatkowe ubezpieczenie. Polityka ochrony przerw obejmuje podstawowe, standardowe i kompleksowe poziomy zasięgu. Ochrona najwyższego poziomu kosztuje około 100 złotych i pokrywa około 2000 złotych szkód poniesionych podczas transportu, około 800 złotych za wszelkie szkody wykryte w ciągu 48 godzin po dostawie i około 300 złotych w przypadku zgubionych lub skradzionych kluczy. Zapewnia to dodatkowy spokój ducha, niezależnie od tego, czy dostarczasz codziennego kierowcę, czy ceniony samochód sportowy.

Ważne jest również, aby wiedzieć, że nie płacisz żadnych dodatkowych opłat za przewóz osób do Niemiec, dopóki nie zaakceptujesz oferty przewoźnika. Jeśli chcesz anulować, zanim je zaakceptujesz, nie stracisz żadnych pieniędzy na bezzwrotne opłaty brokerskie lub płatności z góry. Jeśli szukasz niedrogiej usługi transportu samochodowego, firma Sandrex, oferująca przewozy osobowe do Niemiec, zaprasza do kontaktu!