Przeskocz do treści

Peruki naturalne Kraków

Peruki naturalne Kraków muszą mieć podstawowe części: włosy i czapkę, do której przymocowane są włosy. Peruki różnią się między sobą materiałem, z którego są wykonane, oraz sposobem, w jaki wykonane są czapki peruk. Niektóre z nich opiszemy tutaj:

1. Peruka naturalna Kraków, czyli czapka standardowa jest najbardziej podstawowym rodzajem peruki. Wykonany jest za pomocą maszyny do szycia, która przyszywa każdy rząd do każdego rzędu wątku aż do uzyskania czapki. Ponieważ jest wykonany maszynowo, jest najtańszym typem peruki naturalnej Kraków.
2. Peruka z monofilamentu ma czapkę wykonaną z poliestru lub nylonu. Pasma włosów są indywidualnie wiązane ręcznie w zacier. Ten rodzaj czapki jest jak naturalna skóra, ponieważ można przez nią przepuszczać skórę osób noszących morze.
3. Peruka bez czapek ma koronkowe paski zamiast czapki. Tego rodzaju peruka jest lżejsza, a skóra może pod nią chleba. Peruka z ludzkimi włosami to, jak sama nazwa wskazuje, peruki naturalne Kraków wykonane z ludzkich włosów. Jest najbardziej naturalnie wyglądającą peruką i najdroższą. Można ją farbować, przycinać i układać jak prawdziwe włosy.
Ale ponieważ peruki naturalne Kraków zrobione są z prawdziwych ludzkich włosów, należy o nie dbać, jakby to były prawdziwe żywe włosy. Muszą to być szampony bez sztucznych składników, a włosy muszą być suszone i kondycjonowane starannie, aby zachowywały się jak prawdziwe włosy.

Peruka syntetyczna wykonana jest z materiałów syntetycznych i jest prawie nie do odróżnienia od peruki naturalnej Kraków. Jest również tańszym odpowiednikiem peruki naturalnej, ponieważ jest wykonana z tańszego materiału. Jedyną wadą jest to, że nie można jej stylizować, ponieważ jest wrażliwa na ciepło. Peruka koronkowa to pełna peruka z koronką w przedniej części peruki. Pomaga naturalnie opadać włosom i nadaje całej peruce bardziej naturalny wygląd. Peruka próżniowa jest wykonywana na zamówienie dla konkretnego klienta. Wykonuje się to poprzez przyjęcie dokładnego kształtu głowy klienta za pomocą formy. Gdy jest tak wykonany przez pracownię z miasta Kraków, pasuje idealnie na głowę klienta.