Przeskocz do treści

Mieszkania Rumia od dewelopera

Inwestowanie w nowy dom lub mieszkanie jest jedną z najważniejszych decyzji w twoim życiu i jest prawdopodobnie pomysłem, który pielęgnujesz od najmłodszych lat. Lata oszczędzania i lata planowania nie mogą odejść w odpowiednim momencie, kiedy podejmujesz ostateczną decyzję. Dlatego musisz wziąć pod uwagę wszystkie możliwe punkty, zanim podejmiesz skok i dokonasz wyboru. Ponieważ zakup domu może również wymagać zaciągnięcia sporej kwoty pożyczki, a następnie comiesięcznych rat wypływających z dochodu, musisz być bardzo ostrożny. Chociaż niektóre z kluczowych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyzerowaniu nowego mieszkania Rumia lub domu, to lokalizacja, data posiadania i cena, istnieje kilka innych parametrów, które należy sprawdzić przy zakupie nowego mieszkania Rumia .

Cena nieruchomości: Pierwszym krokiem przy wyborze domu lub mieszkania jest ustalenie budżetu. Ułatwienie umieszczenia domu na liście jest łatwiejsze, jeśli wiesz, ile chcesz na niego wydać. Porównaj cenę danej nieruchomości z otaczającymi ją nieruchomościami od różnych budowniczych, aby dowiedzieć się, czy budowniczy zaoferował ci prawdziwą ofertę. Istnieje wiele sposobów na porównanie właściwości w poszukiwanym obszarze. Takie źródła to wpisy na portalach, pośrednicy danego obszaru lub ogłoszenia w gazetach.

Powierzchnia dywanu w mieszkaniu: Zazwyczaj wymieniony na liście obszar nieruchomości lub obszar super zabudowany obejmuje cały obszar, w tym szyby, przestrzeń windy, schody, grubość ścian i inne. Jednak powierzchnia dywanu jest faktyczną powierzchnią w ścianach mieszkania Rumia. Mogą one być o 30 procent mniejsze niż powierzchnia zabudowana lub powierzchnia użyta do obliczenia ceny nieruchomości. W niektórych przypadkach, gdy podłoga jest dzielona między dwóch właścicieli, cena wspólnej przestrzeni jest dzielona między nimi.

Rejestr gruntów na których budowane są mieszkania w Rumi: Teren, na którym zbudowane jest Twoje mieszkanie, jest bardzo ważny. Musisz zbadać jakość gleby i topografię terenu, na którym zbudowano dom. Fabuła powinna być wolna od wszelkich opłat i zarejestrowana. Przed zakupem domu tytuł własności musi zostać zweryfikowany i szczegółowo sprawdzony. Akt zawiera wszystkie szczegóły dotyczące praw, własności i obowiązków wobec nieruchomości. Kontrola prawna nieruchomości: Upewnij się, że nieruchomość jest prawnie upoważniona do wybudowania na działce, na której stoi. Deweloper powinien mieć zatwierdzenia i NOC od władz rozwoju obszaru, tablic wodociągowych i kanalizacyjnych, tablic elektrycznych i miejskiej korporacji. Jednak jeśli zaciągasz kredyt mieszkaniowy, dany bank zweryfikuje twoje dokumenty majątkowe przed sankcją kredytową.