Przeskocz do treści

Jakie rolety Wrocław wybrać?

Dopasowane rzymskie rolety Wrocław w paski na podwójnych oknach wprowadzają kolor i wzór do skądinąd prostego schematu. Zawieszone nad ramą, po podniesieniu pozostawiają otwarte okna, pozwalając na maksymalną ilość światła do pomieszczenia.

Modne są także wzorzyste rolety Wrocław. Kwiatowy nadruk na tej rolecie ożywia blady pokój, stanowiąc centralny punkt okna - lekki materiał oznacza, że ​​pomieszczenie jest jasne, nawet gdy jest opuszczone. Rolety na miarę w mieszance lnu to ostatni krzyk mody. Żaluzje weneckie lub listwowe mają bardziej funkcjonalny charakter i dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach mieszkalnych, dobrze wentylowanych łazienkach, kuchniach i oranżeriach. Wybierz z szerokiej gamy opcji drewna, lakierowanego drewna i metalu.

Szwedzkie żaluzje mają luźny urok i są stosunkowo łatwe do wykonania przy użyciu dwustronnego panelu tkaniny i systemu sznurkowego. Ciekawe cechy tego samego projektu po obu stronach lub kontrastowy nadruk na odwrocie. Podobne tkaniny w paski znajdziesz w sklepie oferującym rolety Wrocław.

Połączenie zasłon z roletą z firmy z Wrocławia daje większą elastyczność w zakresie filtrowania światła i pomaga izolować przeciągi. Wybierz projekty koordynujące, zarówno zwykłe, jak i wzorzyste, które są połączone kolorem lub stylem.