Przeskocz do treści

Jak działają przeładunki magazynowe Gdańsk?

Kiedy wysyłasz towary i towary, magazyn przeładunkowy ma do odegrania kluczową rolę. To tutaj Twoje przesyłki docierają na koniec długiej podróży i są przygotowane do dalszego przewozu do ich ostateczny cel. Gdy mówimy o przesyłkach międzynarodowych kontenerowcem, koleją lub samolotem, miejsce, w którym statek, pociąg lub samolot przylatujący rzadko jest miejscem docelowym przesyłki.

Ostateczna dostawa, przeładunki magazynowe Gdańsk lub „dalszy przewóz”, jak to się określa, ma miejsce dopiero po przybyciu towaru i jego rozładunku‚ często dopiero po ich odprawie celnej. W naszym magazynie przeładunkowym w którym odbywają się przeładunki magazynowe Gdańsk przygotowujemy towar do dalszego przewozu. W najprostszym przypadku po prostu przeładować przesyłkę jednostkową i wysłać ją do Ciebie.

Jeżeli przesyłka skierowana jest do kilku różnych destynacje lub jest to część przesyłki drobnicowej, zajmujemy się rozładunkiem i dystrybucją towaru jak również późniejszy przewóz. Jako doświadczony operator magazynu nadzorujący przeładunki magazynowe Gdańsk podejmujemy się wielu dalszych usług związanych z przeładunkiem Państwa przesyłek. W ten sposób oszczędzamy czas, pracę, a na koniec pieniądze. Wyślij do nas zapytanie o przeładunki magazynowe w Gdańsku Twoich przesyłek i inne usługi dodane. Możesz na nas liczyć jako na profesjonalnego partnera. Służymy pomocą – skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia.