Przeskocz do treści

Jak długo wytrzymują peruki naturalne?

Jak długo peruki naturalne mają ładny kształt? Ogólnie rzecz biorąc, peruki w 100% z ludzkich włosów mogą trwać 3-4 miesiące, jeśli dobrze dbasz o swoje dziewicze peruki z ludzkich włosów, można je stosować 6-12 miesięcy. Dla wielu peruka naturalna jest inwestycją, z której użytkownik ma nadzieję korzystać przez długi czas.

Jakie czynniki wpływają na trwałość peruki naturalnej?
Jak dbasz o swoją perukę? Jakie są czynniki wpływające? Jednostka włosów zwykle trwa od 3 do 4 miesięcy, w zależności od sposobu jej utrzymania. Na żywotność twojej peruki z ludzkimi włosami ma duży wpływ kilka czynników:
1. Jakość włosów.
Materiał ludzkich peruk jest bardzo ważny dla długości życia. Dziewiczy ludzki włos z nienaruszonymi łuskami ma dłuższy czas użytkowania. Jednak ludzkie włosy naturalne bez nienaruszonych skórek wymagają staranniejszej pielęgnacji i mają krótszą żywotność niż ludzkie włosy naturalne.
2. Rodzaje peruki naturalnej.
Materiał czapki jest również ważny, jeśli czapka peruki nie ma elastyczności i ma słabszą zdolność do rozdarcia, wówczas peruki z ludzkich włosów nie będą trwać długo. Kapelusze peruk są dostępne w różnych typach: pełne koronkowe peruki naturalne, koronkowe peruki z przodu, peruki naturalne z mechanizmami.

Koronkowe peruki z przodu:
Koronkowe peruki z ludzkich włosów to peruki, które mają mały przezroczysty koronkowy panel wzdłuż przedniej linii włosów przymocowany z przodu peruki. Koronkowa peruka z przodu zapewnia iluzję naturalnej linii włosów. Koronkowe peruki są często noszone przez wiele celebrytów. Pasma włosów są ręcznie wszywane w otwory koronki.

Pełne koronkowe peruki:
Pełne koronkowe peruki naturalne mają podstawę wykonaną w całości z koronki, w przeciwieństwie do koronkowej peruki z przodu. Został utkany całkowicie ręcznie przez techników. Peruki z pełnymi koronkami są nieco bardziej uniwersalne niż koronkowa peruka z przodu, ponieważ można je nosić w różnych fryzurach. Pełne koronkowe peruki naturalne można rozdzielić w dowolnym miejscu, podciągnąć w wysokie kucyki i inne upięcia, i trwać dłużej niż ich przednie koronkowe odpowiedniki.