Przeskocz do treści

Fotografie, mamy dla Ciebie pomieszczenie do wynajęcia Warszawa!

Zarezerwuj elastyczną przestrzeń na kilka godzin na kolejną sesję zdjęciową z 3one33. Wypełnione naturalnym światłem i zarówno nowocześnie, jak i minimalnie urządzone, nasze przestrzenie stanowią idealne tło dla mebli i artykułów gospodarstwa domowego, biżuterii, artykułów mody i innych. Większe pomieszczenie do wynajęcia Warszawa i cudowne studio, wiele z oddzielonymi strefami wyłamania lub sąsiednimi pokojami, ułatwiają łączenie fotografii i produkcji w jedną konfigurację. Jeśli potrzebujesz niestandardowego układu, kawy i herbaty dostarczonej na miejscu lub mają specjalne życzenia, daj nam znać. Przeglądaj i od razu zarezerwuj miejsce na następną sesję zdjęciową.

Nasze unikalne pomieszczenie do wynajęcia w mieście Warszawa, zbudowane w 1911 roku jako dom z obrazami, oferują zarówno przestrzeń, jak i charakter. Nasze studio 3One33 na parterze zajmuje dawną salę kinową. Duże studio na parterze ma drzwi rolowane bezpośrednio z ulicy w celu uzyskania dostępu. Nasze obiekty obejmują białą zatoczkę nieskończoności z pływającym sufitem, strzelającą ścianą i podświetlanym zielonym ekranem CYC o wymiarach 6,5 x 5 m.

Pomieszczenie do wynajęcia Warszawa może z łatwością pomieścić duże ujęcia, a kuchnia i miejsce do odpoczynku w studio zapewnią klientom przestrzeń do pracy i połączenia z szybkim łączem szerokopasmowym. Wraz z przestrzenią studyjną możemy zapewnić oświetlenie zarówno dla zdjęć, jak i nagrań wideo. Posiadamy najnowsze Sky LED SkyPanels, HMI, Kinoflows i Tungsten, a do zdjęć możemy dostarczyć stroboskopy, w tym nowe szybkie głowice ELC lub duże paraboliczne modyfikatory światła do fotografowania mody.

Oprócz poniższych funkcji będziesz mieć dostęp do:
- Nasza recepcja, sala konferencyjna i pomieszczenie do wynajęcia Warszawa mogą być rezerwowane na życzenie
- Część kuchenna, strefa odpoczynku dla klientów i bezpłatny, szybki bezprzewodowy dostęp do Internetu
- Obiady mogą być dostarczane dla klientów i załogi
- Parownice do ubrań, lustra pełnej długości i przebieralnie