Przeskocz do treści

Drewno Gorzów pochodzi z tartaku Holz-Tartak

Na całym świecie rosną wysokie budynki wykorzystujące drewno Gorzów jako surowiec budowlany. Zespoły projektowe na całym świecie wykorzystują stale rozwijające się technologie masowego drewna, co skutkuje coraz wyższymi i trwalszymi konstrukcjami.

Powody budowania budynków z drewna pochodzącego z tartaku w Gorzowie są coraz bardziej akceptowane przez globalną społeczność architektoniczną. Od korzyści dla środowiska i szybkości budowy po osiągi budynków i walory rynkowe, zalety doprowadziły do ​​wzrostu wysokich drewnianych wież w całym kraju i na całym świecie.

Architekci przechodzą teraz od tego, w jaki sposób, w celu zrozumienia zagadnień technicznych, takich jak wymagania kodowe, ścieżki obciążeń i systemy konstrukcyjne, wybory produktów, ochrona przeciwpożarowa i wydajność budynku.

Oto Twoja podstawa, jak przenieść konstrukcję i projekt drewna na wyższy poziom: budynki zbudowane z drewna z Gorzowa są dozwolone poprzez zastosowanie zlokalizowanych połączeń drewnianych między elementami drewnianymi, a w niektórych przypadkach system podłogowy z desek betonowych lub płyty betonowej na belkach drewnianych, ponieważ drewno Gorzów nadal pełni rolę podstawowej konstrukcji. Te wysokie projekty budowlane wykorzystujące drewno Gorzów mogą być bardzo trwałe i spektakularne.