Przeskocz do treści

Dlaczego warto kupić specjalistyczne sukienki do karmienia?

Widziałeś reklamy, przewijałeś opcje online, ale nie masz pojęcia o ubraniach do karmienia piersią. Czy sukienki do karmienia są konieczne? Czy rzeczywiście warto kupować ubrania do karmienia piersią? Chociaż nikt nie może argumentować, że są one konieczne (kobiety karmiły piersią bez nich od tysiącleci), prawda jest taka, że ​​sprawiają, że pielęgnacja (zwłaszcza w miejscach publicznych) jest o wiele wygodniejsza.

Po karmieniu piersią 4 maluchów przez łączne 4 lata, mam 100% przekonanie, że warto kupować ubrania do karmienia piersią. Pozwól mi wyjaśnić dlaczego.

Dlaczego sukienki do karmienia i inne ubrania do karmienia są tak drogie? Sukienki do karmienia i ba ciążę to rynek niszowy. Producentów tego typu ubrań jest mniej, więc mają oni luksus płacenia wyższych cen, bo konkurentów jest mniej. Co więcej, producenci wiedzą, że mogą grać na emocjach kobiet. Karmienie piersią to bezinteresowna decyzja, aby dać dziecku to, co najlepsze, a firmy odzieżowe wiedzą, że Twoje zaangażowanie nie kończy się na wyborze garderoby. Wreszcie sukienki do karmienia, bluzki do karmienia są bardziej skomplikowane i wymagają większej ilości materiałów do produkcji. Krój jest inny i bardziej skomplikowany, aby zapewnić skromność podczas karmienia, a dodanie paneli i zapięć laktacyjnych wymaga dodatkowego materiału do budowy biustonoszy i topów.