Przeskocz do treści

Czym są szafy sterownicze Gdańsk?

Czym są szafy sterownicze Gdańsk? Naszym klientom, jako firma Cim El przejmujemy całą produkcję szaf sterowniczych, w tym planowanie i okablowanie elementów. Zgodnie z wymogami dokumentacji projektowej przygotowujemy schematy maszynowe i elektryczne do wykonania bloku przełączającego oraz instalacji i okablowania elementów.

Jako Cim-El pomagamy naszym klientom od pierwszego etapu doradztwa, przez planowanie i budowę szaf sterowniczych, aż po programowanie i produkcję, dostawę i uruchomienie szaf.

Dbamy o to, aby szafy sterownicze Gdańsk były wykonane z wysokiej jakości, ognioodpornego materiału, który jest również odporny na wilgoć i zachowuje swoją twardość w wysokich lub niskich temperaturach.

Szafy sterownicze Gdańsk od Cim-El są produkowane z najlepszych jakościowo i niezawodnych komponentów elektrycznych renomowanych firm międzynarodowych, takich jak znane wszystkim marki.

Firma Cim-el oferuje od inżynierii po montaż szafy sterowniczej w Gdańsku z pomocą partnera biznesowego, Przygotowanie planów elektrycznych, planów maszyn, schematów elektrycznych i dostawa szafek od jednego dostawcy.

W ofercie także:
- programowanie całego procesu zgodnie z potrzebami klienta, Projekt graficzny i projektowanie interfejsu użytkownika według specyfikacji użytkownika lub opracowanie własnego projektu graficznego dla interfejsu użytkownika,
- kontrola szafy sterowniczej przed jej dostarczeniem do budynku i po uruchomieniu w budynku,
- właściwe doradztwo techniczne i wsparcie techniczne,
- a także odpowiednie certyfikaty dostępne dla każdej szafy sterowniczej (załączone certyfikaty CE).